Terug

Je baby in bad doen

Je baby in bad doen

Baby's vinden het heerlijk om in bad te gaan. Dat geeft hen het gevoel terug te zijn in de baarmoeder omringt door (vrucht)water. In bad gaan is een mooi ritueel met aandacht voor je baby en contact met elkaar. Aandachtspunten in deze video zijn; de temperatuur van het badwater, de manier waarop je de baby vasthoudt in bad en het wassen.
 


Bathing your baby

Babies love to be bathed. This gives them the feeling of being back in the womb surrounded by (amniotic fluid) water. Taking a bath is a nice ritual with attention to your baby and connecting with each other. Attention points in this video are; the temperature of the bath water, the way you hold your baby in the bath and washing your baby.

 

Tip of vraag?

Heb je een tip of vraag laat het ons dan weten, dit kan via contact op onze website of via Facebook chat.

Blogs over Je zwangerschap

Ramadan, zwangerschap en borstvoeding

De Ramadan, start dit jaar op dinsdagavond 17 februari. Ben je zwanger of geef je borstvoeding? In dit blog delen we tips en adviezen voor de vastenmaand.

Vitamine K en D

In de eerste maanden krijgt je baby alleen nog borstvoeding of flesvoeding. Daarnaast heeft je baby extra vitamine K en D nodig. Maar waarom, wanneer, hoeveel en hoelang heeft je baby deze vitamines nodig?

Smartphone uit, aandacht aan!

Hecht je aan je kindje, niet aan je smartphone. Dat is de dringende oproep van de in 2025 afgestudeerde kraamverzorgenden Vivian, Patricia, Joyce en Mirjam. Met veilige hechting kun je niet vroeg genoeg beginnen, zo schrijven ze. In deze blog vatten we de kern van hun artikel samen.

Aangesloten kraamzorgbureaus & partners

Terug naar boven

Welkom bij Babybalance!

Je kunt onbeperkt genieten van al onze video’s en blogs als je een premium-account hebt.

Maak nu je eigen Premium-account aan Heb je al een account? Naar login