Terug

Thuiskomen na je bevalling

Thuiskomen na je bevalling

Als je net bevallen bent en thuiskomt uit het ziekenhuis, kan het zomaar gebeuren: ineens weet je even niet meer wat te doen. Het overkomt Elise, die net dochter Marielle ter wereld heeft gebracht. In deze video zie je dat je best op jezelf kunt vertrouwen als je met de kleine thuiskomt.

Let op! Laat je pasgeboren baby niet te lang in het autostoeltje zitten, dit mag maximaal 30 minuten. Dit kun je nog weleens vergeten. Wanneer je baby wat ouder is kan dat worden uitgebreid. Meer informatie bij VeiligheidNL en ook bij OpvoedenNL.
 

Tip of vraag?

Heb je een tip of vraag laat het ons dan weten, dit kan via contact op onze website of via Facebook chat.

Gerelateerde Babybalance video's

Voedingssignalen

Welke zijn dit?

Blogs over Je zwangerschap

Ramadan, zwanger en borstvoeding

De Ramadan, de Islamitische vastenperiode, start woensdagavond 22 maart en duurt tot en met donderdag 20 april.  Voor  moslim vrouwen die zwanger zijn of borstvoeding geven wordt hierin een uitzondering gemaakt.

Lees meer Path

Het kraampakket

Wij hebben alles wat je wilt weten over het kraampakket voor je op een rijtje gezet. Zoals; wat en waarvoor heb je het nodig, hoe kan je het aanschaffen en wat kan je met de overgebleven spullen doen. 

Lees meer Path

Alcohol en zwanger, liever niet!

Wat doet alcohol? Wanneer je dit gebruikt voor en tijdens je zwangerschap of tijdens de borstvoedingsperiode. 

Lees meer Path

Aangesloten kraamzorgbureaus & partners

Terug naar boven